حمل و نقل هوایی و ترخیص کالای ایکاد

تلفن: ۸۸۷۵۹۰۷۰ (۲۱) ۹۸+  |  ۸۸۷۵۹۰۷۱ (۲۱) ۹۸+   فکس:  ۸۶۰۸۴۹۲۱ (۲۱) ۹۸+    

آدرس: تهران، چهارراه جهان کودک، بلوار آفریقا، کوچه کیش، پلاک ۳۴ 

ایمیل: sales@icad-co.com 

تلگرام  

حمل و نقل هوایی

 

شرکت حمل و نقل هوایی ایکاد

 

- عضو انجمن حمل و نقل بین المللی ایران.

- عضویت در بهترین شبکه جهانی حمل و نقل هوایی کالا.

- ارائه خدمات حمل و نقل هوایی Door to Door به ایران و بالعکس.

- ارائه خدمات ترخیص بسیار مناسب جهت کالاهای حمل هوایی.

 

 

اطلاعات کلی از حمل و نقل هوایی:

حمل و نقل هوایی پیشرفته ترین و سریعترین شیوه حمل و نقل مسافر و بار است که بشر تاکنون ابداع کرده است. 

حمل و نقل هوایی شاهد بیشترین پیشرفت در قرن اخیر بوده است. 

حمل و نقل هوایی روشی است که درست تا دو نسل قبل ناشناخته بود. در این شيوه محموله هایی با ارزش بالا و حجم کم به طور سریع جابجا شوند. حمل و نقل هوایی دارای ویژگی های منحصر به فردی است که بر عملیات، نوع بار و خدمات آن تأثیر می گذارد. مشهودترین این ویژگی ها سرعت است. این شیوه حمل و نقل دسترسی سریع به مکانهای مختلف جهان را با سرعت زیاد و برقراری ارتباط رو در رو بین انسان های ساکن در اقصی نقاط جهان ظرف چند ساعت عملی می سازد مشخصه کمتر بارز آن، این است که سفر هوایی سریعتر و هموارتر است و تکان های کمتری دارد در حالی که حمل و نقل دریایی سهم عمه تجارت جهانی را به خود اختصاص داده است، حمل و نقل هوایی بهترين محصولات را حمل می کند.

34 درصد ارزش تجارت جهانی با حمل و نقل هوایی صورت می گیرد.

حمل و نقل تجاری هوایی ابتدا از خدمات پستی شروع شد. بسته های پستی بسیار کوچک، سبک و نسبت به زمان بسیار حساس هستند. این صنعت به عنوان فعالیت جنبی حمل مسافر در کنار ارائه خدمات مسافری حرکت کرد. حمل بار تا پایان قرن به رشد خود ادامه داد و به فعالیتی مهم و مستقل تبدیل شد.حمل توأمان بار و مسافر برخلاف حمل دریایی دارای ملاحظاتی است. هواپیماهایی که براساس جدول زمانی منظم پرواز، مسافران جابجا می کنند و به هواپیمای مسافربری معروف اند، ممکن است مقدار قابل توجهی بار نیز حمل کنند. به همین دلیل این فصل، کل فعالیت های حمل و نقل هوایی را مورد توجه قرار می دهد، هر چند بیشتر آن به جابجایی مسافر مربوط می شود.فعالیت

حمل و نقل هوایی به صنعت لجستیک هوایی تبدیل شده است. تفاوت این دو در این است که حمل و نقل هوایی به بخش هوایی سفر اطلاق می شود، در حالی که لجستیک هوایی، عهده دار تحویل از در تا در است که اغلب آن مربوط به خدمات حمل زمینی است.

در واقع با نگاه از در تا در می بینیم که مسیر هوایی، ساده ترین و آسان ترین بخش حمل و نقل است.

 

* جهت اطلاع از هزینه های حمل هوایی کالاهای وارداتی یا صادراتی خود و همچنین شرایط و هزینه های ترخیص کالا در گمرک فرودگاه امام خمینی با کارشناسان گروه حمل و نقل بین المللی و ترخیص کالای ایکاد تماس بگیرید.